MASTER
 
 

Гурт "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" - Detroit

By Event UA (other events)

Saturday, September 21 2019 8:00 PM 11:00 PM
 
ABOUT ABOUT

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – відомі українські рок-романтики, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитись своїми почуттями.

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ розпочали виступати в закарпатському місті Мукачево в 1999-му році. З того часу гурт випустив 4 студійних альбоми: “Underground”, “#DИХАЮТОБОЮ”, “5 хвилин” та “Буду з тобою!”. З презентацією останнього гурт знаходиться в турі в понад 100 містах України. Тур завершиться 18 грудня великим концертом в Київському Палаці Спорту.БЕZ ОБМЕЖЕНЬ довго йшли до успіху, а в 2016 році гурт взяв участь у популярному шоу Х-фактор 7 на СТБ. Останнім часом гурт стрімко набирає обертів: повні зали в Києві та по всій Україні. Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ один з небагатьох українських альтернативних гуртів, які збирають мільйонні перегляди на YouTube! Всі кліпи останніх років давно перетнули відмітку 1 000 000 переглядів.

Кожен виступ БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – це шалений потік енергії та емоцій. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу.